| eigene identifikations: | 31943 |
| marke: | Volkswagen |
| Modell: | Polo 1.2-12V Optive Airco |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 47 kW |
| hubraum: | 1198 cm3 |
| Getriebeart: | Schaltgetriebe |
| anzahl gänge: | 5 |
| herkunft: | Niederlande |
| Erstzulassung: | 2006 / 3 |
| kilometerstand: | 285.363 km |
| Verkaufspreis: | € 1.150 |
| mwst / diff: | diff |
| farbe: | blau |
| karosserie: | kombilimousine |
| Anzahl Türen: | 5 |
| gewicht: | 991 kg |
| beschädigungen: | alle airbaigs intakt auto ist fahrtüchtig fahrgestell in ordnung kühlergrill intakt motor läuft rechts auf die räder inruil auto rondom lichte gebruikerssporen
|
| besonderheit: | Autopapiere vollständig
|
optionen
Umsatz
- kilometer-check
- schlüssel vollständig
achterbank in delen neerklapbaar
afst. bed. voor centr. deurvergr.
airco
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
bumpers in carrosseriekleur
centrale vergrendeling
elektrische ramen voor
elektronische remkrachtverdeling
getint warmtewerend glas
hoofdsteunen achter
passagiersairbag
stuurbekrachtiging
voorstoelen in hoogte verstelbaar
zij airbag(s) voor