| eigene identifikations: | V1202616123 |
| marke: | Volkswagen |
| Modell: | Up! Up! (121) Hatchback 1.0 12V 60 (CHYE) [44kW] (08-2011/08-2020) |
| Kraftstoff: | benzin |
| leistung: | 44 kW |
| hubraum: | 999 cm3 |
| Erstzulassung: | 2015 / 1 |
| kilometerstand: | 199.122 km |
| Verkaufspreis: | € 3.350 |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | WVWZZZAAZFD06**** |
| motornumer: | CHYE |
| farbe: | wit |
| gewicht: | 840 kg |
| beschädigungen: | de auto heeft gebruikerssporen front schade
|
optionen
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling