| eigene identifikations: | V1202616401 |
| marke: | Volvo |
| Modell: | V-70 V70 (BW) Combi 2.0 D4 16V (D4204T5(Euro 6)) [133kW] (10-2013/04-2016)= |
| Kraftstoff: | diesel |
| leistung: | 133 kW |
| hubraum: | 1969 cm3 |
| Erstzulassung: | 2014 / 11 |
| kilometerstand: | 418.979 km |
| Verkaufspreis: | € 2.950 |
| Exportpreis Brutto: | € 2.200  |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | YV1BW7381F132**** |
| motornumer: | D4204T5(Euro 6) |
| farbe: | bruin |
| Anzahl Türen: | 5 |
| gewicht: | 1.558 kg |
| beschädigungen: | de auto heeft gebruikerssporen start niet motor defect
|
optionen
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling