| eigene identifikations: | V1202614245 |
| marke: | BMW |
| Modell: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 330e (B48-B20A) [185kW] (11-2015/10-2018) |
| Kraftstoff: | benzin hybrid |
| leistung: | 185 kW |
| hubraum: | 1998 cm3 |
| Erstzulassung: | 2016 / 11 |
| kilometerstand: | 185.000 km |
| mwst / diff: | diff |
| fahrgestellnummer: | WBA8E11020K82**** |
| motornumer: | B48-B20A |
| getriebenummer: | GA8P75HZ |
| farbe: | 668 schwartz 2 |
| karosserie: | limousine |
| Anzahl Türen: | 4 |
| gewicht: | 1.635 kg |
optionen
18 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cli=
matronic
cruise control
elek ramen v/a
elektrische spiegels inklapbaar=
lichtmetalen velgen
metallic lak
pdc
regensensor
start/stop systeem