
| brand: | Ford |
| model: | Ranger 2.0EcoBlue 157kW Automaat Wildtrak Supercab |
| fuel: | diesel |
| power: | 157 kW |
| engine capacity: | 1996 cc |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2021 / 5 |
| mot till: | 18-12-2026 |
| mileage: | 105.946 KM |
| sales price nl: | € 16.750 excluding vat |
| V.A.T. / margin: | V.A.T. |
| colour: | black |
| varnish: | metallic |
| body: | delivery van |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 2.224 kg |
| damages: | left side damaged rear fender broke tailgate bumper rear damage rear lights left all airbags intac driveable damage |
| details: | Registration papers available Geen Inruil! |
