| internal vehicle number: | V1202612907 |
| brand: | Audi |
| model: | A6 A6 (C6) Sedan 2.0 T FSI 16V (BPJ) [125kW] (06-2005/03-2011) |
| fuel: | petrol |
| power: | 125 kW |
| engine capacity: | 1984 cc |
| ERD: | 2008 / 8 |
| mileage: | 319.854 KM |
| sales price nl: | € 1.495 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WAUZZZ4F18N16**** |
| motor code: | BPJ |
| colour: | grijs |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.595 kg |
| damages: | auto heeft rondom gebruikersschade
|
options
abs remsysteem
airco
asr
centrale portiervergrendeling
climatronic
cru=
ise control
elek ramen v/a