
| brand: | Audi |
| model: | S5 SPORTBACK 3.0TFSI 260kW Automaat Quattro Pano Pro Line Plus |
| fuel: | petrol |
| power: | 260 kW |
| engine capacity: | 2995 cc |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2015 / 3 |
| mileage: | 165.483 KM |
| sales price nl: | € 12.450 |
| gross export price: | € 11.450 |
| net export price: | € 11.450 VAT. not applicable |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | black |
| varnish: | metallic |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.635 kg |
| damages: | broken head light broken radiator bumper damaged hood front damage windshield damaged door sill fender front damaged right front door damaged right side damaged broken driver airbag broken roof airbag steeringwheel airbag broken car is mobile to maneuvre engine runs Inlaatspruitstuk KAPOT |
| details: | Registration papers available Geen Inruil! |
