
| brand: | BMW |
| model: | 1-serie 120i 135kW Automaat High Executive |
| fuel: | petrol |
| power: | 135 kW |
| engine capacity: | 1998 cc |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2019 / 2 |
| mot till: | 26-02-2027 |
| mileage: | 97.818 KM |
| sales price nl: | € 15.800 |
| gross export price: | € 13.900 |
| net export price: | € 13.900 VAT. not applicable |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | grey |
| varnish: | pearl |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.355 kg |
| damages: | front window theft damage driveable damage |
| details: | Registration papers available Geen Inruil! |
116i M-Sport Ext. LED Apple/Android Navi Cruise Camera SHZ 5.387 km!
