| internal vehicle number: | V1202614229 |
| brand: | BMW |
| model: | 3-serie 3 serie (F30) Sedan 318i 1.5 TwinPower Turbo 12V (B38-B15A) [100kW] (=
07-2015/10-2018) |
| fuel: | petrol |
| power: | 100 kW |
| engine capacity: | 1499 cc |
| ERD: | 2018 / 9 |
| mileage: | 87.308 KM |
| sales price nl: | € 11.950 |
| gross export price: | € 11.950  |
| net export price: | € 10.150 VAT. not applicable  |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WBA8E31010A64**** |
| motor code: | B38-B15A |
| colour: | grijs |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.400 kg |
| damages: | linker zijschade schades rondom=20
|
options
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v/a
lich=
tmetalen velgen
metallic lak