
| brand: | BMW |
| model: | iX3 80kWh 210kW High Executive Pano MemorySeat Volleder |
| fuel: | electric |
| power: | 210 kW |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2021 / 12 |
| mot till: | 07-12-2027 |
| mileage: | 100.501 KM |
| sales price nl: | € 14.500 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | black |
| varnish: | metallic |
| body: | station wagon |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 2.160 kg |
| damages: | broken head light right broken radiator bumper damaged hood front damage broken driver airbag broken knee airbag left broken roof airbag steeringwheel airbag broken Gordels Start niet |
| details: | Registration papers available Geen INruil! |
