
| internal vehicle number: | 6595 |
| brand: | Citroën |
| model: | C1 1.0-12V Ambiance Airco 3-Deurs |
| fuel: | petrol |
| power: | 50 kW |
| engine capacity: | 998 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 5 |
| ERD: | 2010 / 5 (2010 / 5) |
| mot till: | 21-09-2026 |
| mileage: | 221.923 KM |
| sales price nl: | € 875 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | blue |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 3 |
| weight: | 775 kg |
| CO2 emissions: | 106 g/km |
| details: | Algemene informatie Merk: Citroën Model: C1 Type: 1.0-12V Ambiance Airco 3-Deurs Modelreeks: nov. 2008 - mrt. 2012 Technische informatie Koppel: 93 Nm Aantal cilinders: 3 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 35 liter Acceleratie (0-100): 13,7 s Topsnelheid: 157 km/u Maten en gewichten Laadvermogen: 405 kg GVW: 1.180 kg Afmetingen (LxBxH): 344 x 163 x 147 cm Wielbasis: 234 cm Interieur Aantal zitplaatsen: 4 Milieu Energielabel: A Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2) Brandstofverbruik in de stad: 5,5 l/100km (1 op 18,2) Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6) Historie Aantal eigenaren: 4 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Rijdbare linker zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Despite the fact that we do our utmost to inform you correctly it may happen that the options can be different from what is presented on the web. All rights are reserved. Therefor we are pleased to invite you to check your purchase on forehand. Eventual errors in writing and/or text are reserved. Reservations made without prepayment are not possible.
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
C1 Hatchback 1.0 Vti 68 12V (1KR-FE(CFB)) [51kW] (04-2014/04-2018)

