| internal vehicle number: | V23991 |
| brand: | Citroën |
| model: | C1 1.0-12V Ambiance automatic |
| fuel: | petrol |
| power: | 50 kW |
| engine capacity: | 998 cc |
| transmission: | automatic transmission |
| number of gears: | 5 |
| ERD: | 2009 / 9 (2009 / 9) |
| mot till: | 29-01-2027 |
| mileage: | 137.794 KM |
| sales price nl: | € 1.900 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | grey |
| varnish: | metallic |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 815 kg |
| CO2 emissions: | 107 g/km |
| details: | Schade voorzijde, Airbags oke, Radiateur oke
Auto kan rijdend mee
Bedrijfsinformatie
Openingstijden : Maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur, Zaterdags gesloten.
!!! LET OP !!! Vanaf 01-01-2026 kan er tot MAXIMAAL 3.000 euro contant worden betaald per voertuig, het resterende bedrag dient per bank voldaan te worden.
Whatsapp(only) +316 298 787 75. Voor snelle en goede informatie over een voertuig, geniet bellen de voorkeur.
WWW.BROEKHUIS-AUTOS.NL voor EXTRA FOTO'S van deze auto en tevens ons onderdelenmagazijn online.
Wij verzorgen de complete exportdocumenten voor de auto-export, binnen en buiten de EU.
Reserveren kan alleen d.m.v. het maken van een aanbetaling.
Algemene voertuiggegevens zoals APK, WOK, brandstofverbruik en kentekenhistorie kunnen worden verkregen op www.rdw.nl.
KVK 06066057, Inzake de AVG verwijzen we naar onze website www.broekhuisautos.nl voor de privacy verklaring.
|
options
Airbags
- drivers airbag
- front airbags
- side airbags
Comfort (exterior)
- central door lock
- electric adjustable windows front
Exterior
- metallic colour
- mirrors in body colour
Alarm klasse 1(startblokkering)
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Elektronische remkrachtverdeling