| internal vehicle number: | V1202610241 |
| brand: | Daewoo |
| model: | Captiva Captiva (C100) SUV 2.4 16V 4x2 (Z24SED) [100kW] (06-2006/05-2011) |
| fuel: | petrol |
| power: | 100 kW |
| engine capacity: | 2405 cc |
| ERD: | 2008 / 6 |
| mileage: | 356.883 KM |
| sales price nl: | € 995 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | KL1CF26FJ8B24**** |
| motor code: | Z24SED |
| colour: | zwart |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.660 kg |
| damages: | koppeling versleten motor managment lamp brandt. auto heeft rondom ge=
bruikersschade
|
options
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v