| internal vehicle number: | 31783 |
| brand: | Daihatsu |
| model: | Young-rv 1.3-16V XTI Automaat |
| fuel: | petrol |
| power: | 64 kW |
| engine capacity: | 1298 cc |
| transmission: | automatic transmission |
| origin: | Netherlands |
| ERD: | 2003 / 3 |
| mileage: | 170.124 KM |
| sales price nl: | € 1.400 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | silver |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 882 kg |
| damages: | all airbags intac coolers okay driveable damage engine runs frame is okay straight lined on the wheels Interieur: netjes geen gaten of beschadigingen schade: rondom repareren: chassis achter minimaal richten deur naad klein links achter div delen spuiten
|
| details: | Registration papers available
|
options
Sales
- all keys available
- mileage check
achterbank neerklapbaar
achterbank verstelbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
bestuurdersairbag
buitenspiegel rechts
buitenspiegels elektrisch verstelbaar
bumpers in carrosseriekleur
elektrische ramen voor
passagiersairbag
stoffen bekleding
stuurbekrachtiging