
| internal vehicle number: | 6617 |
| brand: | Fiat |
| model: | 500 1.4 16V Lounge 6-Hand Panorama Leer |
| fuel: | petrol |
| power: | 74 kW |
| engine capacity: | 1368 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 6 |
| ERD: | 2008 / 1 (2008 / 1) |
| mot till: | 18-09-2026 |
| mileage: | 150.171 KM |
| sales price nl: | € 1.775 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | black |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 3 |
| weight: | 905 kg |
| CO2 emissions: | 149 g/km |
| details: | Algemene informatie Merk: Fiat Model: 500 Type: 1.4 16V Lounge 6-Hand Panorama Leer Modelreeks: nov. 2007 - sep. 2010 Technische informatie Koppel: 131 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 35 liter Acceleratie (0-100): 10,5 s Topsnelheid: 182 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 355 x 163 x 149 cm Wielbasis: 230 cm Gewichten Laadvermogen: 465 kg GVW: 1.370 kg Max. trekgewicht: 800 kg (ongeremd 500 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 4 Milieu Energielabel: D Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 6,3 l/100km (1 op 15,9) Brandstofverbruik in de stad: 8,2 l/100km (1 op 12,2) Brandstofverbruik op de snelweg: 5,2 l/100km (1 op 19,2) Historie Aantal eigenaren: 3 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Verrijdbare linker voorschade Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Despite the fact that we do our utmost to inform you correctly it may happen that the options can be different from what is presented on the web. All rights are reserved. Therefor we are pleased to invite you to check your purchase on forehand. Eventual errors in writing and/or text are reserved. Reservations made without prepayment are not possible.
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
