| internal vehicle number: | 6495 |
| brand: | Fiat |
| model: | Punto Evo 1.4-16V Multiair Racing Navigatie Clima Cruise |
| fuel: | petrol |
| power: | 78 kW |
| engine capacity: | 1368 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 6 |
| ERD: | 2010 / 11 (2010 / 11) |
| mot till: | 08-04-2026 |
| mileage: | 192.042 KM |
| sales price nl: | € 1.275 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | blue |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 3 |
| weight: | 1.035 kg |
| CO2 emissions: | 134 g/km |
| details: | Algemene informatie Merk: Fiat Model: Punto Evo Type: 1.4-16V Multiair Racing Navigatie Clima Cruise Modelreeks: nov. 2009 - dec. 2011
Technische informatie Koppel: 130 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 10,8 s Topsnelheid: 185 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 407 x 169 x 149 cm Wielbasis: 251 cm
Gewichten Laadvermogen: 585 kg GVW: 1.620 kg Max. trekgewicht: 1.000 kg (ongeremd 400 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Milieu Energielabel: B
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5) Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Historie Aantal eigenaren: 6
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rijdbare rechter zijschade Alle airbags oke Compleet kenteken
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
options
Airbags
- drivers airbag
- front airbags
Entertainment
- audio - cd sound system
- aux / mp3 / ipod connection
Comfort (interior)
- adjustable steering wheel
- board computer
- power steering
Comfort (exterior)
- central door lock
- electric adjustable mirror
- electric adjustable windows front
Exterior
- bumpers in body colour
- light alloy wheels
- metallic colour
- mirrors in body colour
- sport-onderstel
- tinted glass
Interior
- adjustable driver seat
- leather steering wheel
Lichtmetalen velgen 15"
Achterbank in delen neerklapbaar
Achterspoiler
Airbag(s) knie
Alarm klasse 1(startblokkering)
Armsteun
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Elektronische remkrachtverdeling
Hoofdsteunen achter
Radiovoorbereiding
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Stuur verstelbaar
Stuurwiel multifunctioneel