| brand: | Ford |
| model: | Fiesta 14i 71kW 5 drs |
| fuel: | petrol |
| power: | 71 kW |
| engine capacity: | 1388 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 5 |
| ERD: | 2009 / 5 |
| mot till: | 31-12-2026 |
| mileage: | 133.152 KM |
| sales price nl: | € 1.450 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | white |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 954 kg |
| damages: | rear damage all airbags intac coolers okay engine runs frame is okay straight lined on the wheels
|
| details: | Registration papers available
|
options
Comfort (exterior)
- central door lock
- electric adjustable mirror
- electric adjustable windows front
Exterior
- bumpers in body colour
- light alloy wheels
- mirrors in body colour
1 sleutel
geen boekjes aanwezig