| brand: | Ford |
| model: | Focus Focus Coupé-Cabriolet 1.6-16V Titanium |
| fuel: | petrol |
| power: | 74 kW |
| engine capacity: | 1596 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 5 |
| origin: | Netherlands |
| ERD: | 2008 / 2 |
| mot till: | 28-05-2026 |
| mileage: | 175.147 KM |
| sales price nl: | € 1.250 |
| gross export price: | € 1.250  |
| net export price: | € 1.250 VAT. not applicable  |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | black |
| body: | cabriolet |
| number of doors: | 3 |
| number of airbags: | 6 |
| weight: | 1.373 kg |
| CO2 emissions: | 169 g/km |
| damages: | front door damaged damaged rear panel all airbags intac car is mobile to maneuvre coolers okay driveable damage engine runs frame is okay straight lined on the wheels Linker deur en rechter achterscherm deuk.
|
| details: | Registration papers available Leuke focus cabrio met linker deur schade en deuk rechte zijkant.
|
options
Entertainment
- audio - cd sound system
- audio control steering wheel
Comfort (interior)
- adjustable steering wheel
- board computer
- cruise control
- outside temperature disply
- power steering
Exterior
- light alloy wheels
- metallic colour
- tinted glass
Interior
- heated seats
- leather interior
Sales
- all keys available
- complete instruction manual
- mileage check
Airco
sportvelgen
trekhaak
leren interieur
stoel verwarming.