| internal vehicle number: | 32014 |
| brand: | Ford |
| model: | Galaxy 2.0-16V Ghia Motorschade |
| fuel: | petrol |
| power: | 107 kW |
| engine capacity: | 1999 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 5 |
| origin: | Netherlands |
| ERD: | 2009 / 3 |
| mot till: | 24-04-2027 |
| mileage: | 249.836 KM |
| sales price nl: | € 1.550 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | grey |
| body: | mpv |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.597 kg |
| damages: | all airbags intac frame is okay straight lined on the wheels schade: bodem schade motorschade vervangen: motor staat vast subframe draagarm rechts voor radiateurs veerpoot links voor olie filter band rechts achter
|
| details: | Registration papers available
|
options
Sales
- all keys available
- mileage check
airco automatisch
airco separaat achter
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
audioinstallatie met CD-speler
bestuurdersairbag
binnenspiegel automatisch dimmend
boordcomputer
buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
centrale vergrendeling met afstandsbediening
cruise control
dakrails
dimlichten automatisch
elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
elektrische ramen voor en achter
elektronische remkrachtverdeling
houtafwerking interieur
knie airbag(s)
lendesteun(en) verstelbaar
lichtmetalen velgen 17\\\\\\\"
mistlampen voor
passagiersairbag
regensensor
ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
stuur en versnellingspook (kunst)leder
velours bekleding
verwarmde voorruit
zij airbag(s) voor