| internal vehicle number: | V1202614848 |
| brand: | Ford |
| model: | Galaxy Galaxy (WA6) MPV 2.0 16V (A0WB(Euro 5)) [107kW] (05-2006/06-2015) |
| fuel: | petrol |
| power: | 107 kW |
| engine capacity: | 1999 cc |
| ERD: | 2012 / 1 |
| mileage: | 161.033 KM |
| sales price nl: | € 2.795 |
| gross export price: | € 2.795  |
| net export price: | € 1.995 VAT. not applicable  |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WF0MXXGBWMAJ0**** |
| motor code: | A0WB(Euro 5) |
| colour: | groen |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.597 kg |
| damages: | schades rondom motor defect
|
options
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v/a
lich=
tmetalen velgen
metallic lak