| internal vehicle number: | V1202613202 |
| brand: | Ford |
| model: | Puma Puma SUV 1.0 Ti-VCT EcoBoost mHEV 12V (B7JB) [92kW] (09-2019/...) |
| fuel: | hybrid petrol |
| power: | 92 kW |
| engine capacity: | 998 cc |
| ERD: | 2025 / 2 |
| mileage: | 17.556 KM |
| sales price nl: | € 14.995 |
| net export price: | € 11.295 VAT. not applicable  |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WF02XXERK2RT5**** |
| motor code: | B7JB |
| colour: | grijs |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.201 kg |
| damages: | auto is nog rijdbaar auto start loopt goed. front schade
|
options
abs remsysteem
airco
asr
centrale portiervergrendeling
climatronic
cru=
ise control
elek ramen v/a
elektrische spiegels inklapbaar
esp