| internal vehicle number: | V1202609763 |
| brand: | Honda |
| model: | Hr-v HR-V (RU) MPV 1.5 i-VTEC 16V (L15B4(Euro 6)) [96kW] (08-2015/...) |
| fuel: | petrol |
| power: | 96 kW |
| engine capacity: | 1496 cc |
| ERD: | 2018 / 5 |
| mileage: | 270.275 KM |
| sales price nl: | € 7.995 |
| gross export price: | € 6.799  |
| net export price: | € 5.599 VAT. not applicable  |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | 3HGRU1850JM40**** |
| motor code: | L15B4(Euro 6) |
| colour: | zwart |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.220 kg |
| damages: | versnellingsbak defect.
|
options
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
climatronic
cruise =
control
elek ramen v/a