| internal vehicle number: | V1202613285 |
| brand: | Hyundai |
| model: | Atos Atos Hatchback 1.1 12V (G4HG) [46kW] (01-1997/12-2008) |
| fuel: | petrol |
| power: | 46 kW |
| engine capacity: | 1086 cc |
| ERD: | 2007 / 9 |
| mileage: | 142.556 KM |
| sales price nl: | € 995 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | MALAB51HP8M16**** |
| motor code: | G4HG |
| colour: | zwart |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 859 kg |
| damages: | de auto heeft gebruikerssporen
|
options
abs remsysteem
centrale portiervergrendeling