| internal vehicle number: | V1202610617 |
| brand: | Hyundai |
| model: | Ix20 iX20 (JC) SUV 1.6i 16V (G4FC-G) [92kW] (11-2010/07-2019) |
| fuel: | petrol |
| power: | 92 kW |
| engine capacity: | 1591 cc |
| ERD: | 2012 / 3 |
| mileage: | 163.402 KM |
| sales price nl: | € 2.995 |
| gross export price: | € 2.995  |
| net export price: | € 2.695 VAT. not applicable  |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | TMAPU81DACJ05**** |
| motor code: | G4FC-G |
| colour: | zwart |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.155 kg |
| damages: | front schade start en loopt goed.
|
options
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v/a
lich=
tmetalen velgen
metallic lak