| internal vehicle number: | V1202615408 |
| brand: | Kia |
| model: | Picanto Picanto (BA) Hatchback 1.0 12V (G4HE) [46kW] (09-2007/04-2011) |
| fuel: | petrol |
| power: | 46 kW |
| engine capacity: | 999 cc |
| ERD: | 2008 / 4 |
| mileage: | 124.160 KM |
| sales price nl: | € 1.295 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | KNEBA24428T54**** |
| motor code: | G4HE |
| colour: | blauw |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 836 kg |
| damages: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt.
|
options
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling