| internal vehicle number: | V1202614551 |
| brand: | Kia |
| model: | Rio Rio III (UB) Hatchback 1.2 CVVT 16V (G4LA5) [63kW] (09-2011/12-2017) |
| fuel: | petrol |
| power: | 63 kW |
| engine capacity: | 1248 cc |
| ERD: | 2012 / 2 |
| mileage: | 201.325 KM |
| sales price nl: | € 1.950 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | KNADN511AC605**** |
| motor code: | G4LA5 |
| colour: | wit |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.004 kg |
| damages: | auto start loopt goed. rechter zijschade
|
options
airco
centrale portiervergrendeling
climatronic
elek ramen v