
| brand: | Land Rover |
| model: | Range Rover Evoque 2.0Si4 177kW Automaat HSE Dynamic |
| fuel: | petrol |
| power: | 177 kW |
| engine capacity: | 1997 cc |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2017 / 10 |
| mot till: | 12-10-2026 |
| mileage: | 180.676 KM |
| sales price nl: | € 12.350 |
| gross export price: | € 10.100 |
| net export price: | € 10.100 VAT. not applicable |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | grey |
| varnish: | metallic |
| body: | station wagon |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.740 kg |
| damages: | gearbox malfunction engine runs Storing versnellingsbak |
| details: | Registration papers available Geen Inruil! |
2.2 TD4 PANO/MERIDIAN/CAMERA/LED/MEMORY/FULL OPTIONS!
Range Rover Evoque (LVJ/LVS) SUV 2.0 eD 150 16V (204DTD(AJ20D4)) [110k= W] (06-2015/12-2019)
2.2 TD4 16V 5-drs. SUV 4Dr Diesel 2.179cc 110kW (150pk) 4x4
