| internal vehicle number: | V1202616182 |
| brand: | Mazda |
| model: | 2 2 (NB/NC/ND/NE) Hatchback 1.4 16V (FXJA) [58kW] (04-2003/06-2007) |
| fuel: | petrol |
| power: | 58 kW |
| engine capacity: | 1388 cc |
| ERD: | 2003 / 4 |
| mileage: | 270.204 KM |
| sales price nl: | € 895 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | JMZNC2WPJN3D2**** |
| motor code: | FXJA |
| colour: | blauw |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.025 kg |
| damages: | front schade rechts achter schades rondom start en loopt goed.
|
options
abs remsysteem
airco
elek ramen v/a