| internal vehicle number: | V1202613251 |
| brand: | Mazda |
| model: | 3 (BK12) Sedan 1.6i 16V (Z627) [77kW] (02-2004/06-2009) |
| fuel: | petrol |
| power: | 77 kW |
| engine capacity: | 1598 cc |
| ERD: | 2003 / 11 |
| mileage: | 250.281 KM |
| sales price nl: | € 995 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | JMZBK12Z24111**** |
| motor code: | Z627 |
| colour: | zwart |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.140 kg |
| damages: | de auto heeft gebruikerssporen
|
options
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling