
| brand: | Mazda |
| model: | CX-5 2.5SKyAcitve 143kW Automaat GT-M AWD |
| fuel: | petrol |
| power: | 143 kW |
| engine capacity: | 2488 cc |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2019 / 3 |
| mot till: | 15-03-2027 |
| mileage: | 100.709 KM |
| sales price nl: | € 12.950 |
| gross export price: | € 10.500 |
| net export price: | € 10.500 VAT. not applicable |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | grey |
| varnish: | metallic |
| body: | station wagon |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.563 kg |
| damages: | broken head light broken radiator bumper damaged hood front damage steeringwheel airbag broken car is mobile to maneuvre |
| details: | Registration papers available Geen Inruil! |
