
| brand: | Mercedes |
| model: | C-klasse C180 115kW Automaat Sport Edition |
| fuel: | petrol |
| power: | 115 kW |
| engine capacity: | 1595 cc |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2018 / 6 |
| mileage: | 146.918 KM |
| sales price nl: | € 9.950 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | grey |
| varnish: | metallic |
| body: | station wagon |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.400 kg |
| damages: | broken head light right damaged hood windshield fender front damaged right side damaged wheel suspension broken car is mobile to maneuvre |
| details: | Wok Melding Geen Inruil! |
