| internal vehicle number: | V1202615936 |
| brand: | Mini |
| model: | Clubman Clubman (F54) Combi 1.5 Cooper 12V (B36A15A) [100kW] (12-2014/02-2024=
) |
| fuel: | petrol |
| power: | 100 kW |
| engine capacity: | 1499 cc |
| ERD: | 2018 / 6 |
| mileage: | 151.427 KM |
| sales price nl: | € 6.495 |
| gross export price: | € 695  |
| net export price: | € 5.200 VAT. not applicable  |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WMWLN310X02G4**** |
| motor code: | B36A15A |
| colour: | grijs |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.275 kg |
| damages: | front schade schades rondom=20
|
options
airco
centrale portiervergrendeling
cruise control
elek ramen v/a
lich=
tmetalen velgen
metallic lak