| internal vehicle number: | 6558 |
| brand: | Mitsubishi |
| model: | Grandis 2.4-16V InSport 7-Peroons Climate Cruise LPG |
| fuel: | petrol |
| power: | 121 kW |
| engine capacity: | 2378 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 5 |
| ERD: | 2011 / 1 (2011 / 1) |
| mot till: | 04-05-2026 |
| mileage: | 307.517 KM |
| sales price nl: | € 2.075 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | grey |
| body: | mpv |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.668 kg |
| CO2 emissions: | 223 g/km |
| details: | Algemene informatie Merk: Mitsubishi Model: Grandis Type: 2.4-16V InSport 7-Peroons Climate Cruise LPG Modelreeks: okt. 2006 - mrt. 2011
Technische informatie Koppel: 217 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 65 liter Acceleratie (0-100): 10,0 s Topsnelheid: 200 km/u
Maten Afmetingen (LxBxH): 479 x 180 x 170 cm Wielbasis: 283 cm
Gewichten Laadvermogen: 582 kg GVW: 2.250 kg Max. trekgewicht: 1.600 kg (ongeremd 570 kg)
Interieur Aantal zitplaatsen: 7
Milieu Energielabel: F
Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 9,4 l/100km (1 op 10,6) Brandstofverbruik in de stad: 12,8 l/100km (1 op 7,8) Brandstofverbruik op de snelweg: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Historie Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 478 - € 507 per kwartaal
Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl
Rondom enkele gebruikerssporen
Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl
Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden.
|
options
Airbags
- drivers airbag
- front airbags
- side airbags
Cooling and heating
- automatic airconditioning
- dual temperature zone
- side airbags front
Comfort (interior)
- adjustable steering wheel
- board computer
- cruise control
- power steering
Comfort (exterior)
- central door lock
- electric adjustable mirror
- electric adjustable windows
- electric adjustable windows front
- electric folding mirrors
- heated mirrors
Exterior
- bumpers in body colour
- light alloy wheels
- lugguage space cover
- metallic colour
- mirrors in body colour
- parking assistance rear
- roof rack
- tinted glass
Lichtmetalen velgen 17"
12Volt aansluiting
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Airbag(s) hoofd achter
Airbag(s) hoofd voor
Airbag(s) voor
Airbag(s) voor + zij
Airbag(s) voor + zij + overige
Alarm klasse 1(startblokkering)
Alarmsysteem
Audio
Brake Assist System
Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
centrale vergrendeling met afstandsbediening
Climate control (L/R gescheiden)
Dakspoiler
El. Ramen
Elektronische remkrachtverdeling
Extra getint glas achter
Hoedenplank/rolhoes
Hoofdsteunen achter
Mistlampen
PDC
stuur en versnellingspook (kunst)leder
Stuur verstelbaar