| internal vehicle number: | V1202616012 |
| brand: | Nissan |
| model: | Micra Micra (K13) Hatchback 1.2 12V (HR12DE) [59kW] (05-2010/03-2017) |
| fuel: | petrol |
| power: | 59 kW |
| engine capacity: | 1198 cc |
| ERD: | 2013 / 2 |
| mileage: | 74.312 KM |
| sales price nl: | € 1.995 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | MDHFBUK13U051**** |
| motor code: | HR12DE |
| colour: | grijs |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 890 kg |
| damages: | motor loopt onregelmatig. rechter zijschade schades rondom=20
|
options
airco
centrale portiervergrendeling
elek ramen v
metallic lak