| internal vehicle number: | V1202616046 |
| brand: | Nissan |
| model: | Note Note (E11) MPV 1.4 16V (CR14DE) [65kW] (01-2006/08-2013) |
| fuel: | petrol |
| power: | 65 kW |
| engine capacity: | 1386 cc |
| ERD: | 2010 / 3 |
| mileage: | 265.883 KM |
| sales price nl: | € 1.495 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | SJNFAAE11U203**** |
| motor code: | CR14DE |
| colour: | rood |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.067 kg |
| damages: | de auto heeft gebruikerssporen uitlaat is afgebroken.=20
|
options
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling