| internal vehicle number: | V1202609879 |
| brand: | Opel |
| model: | Ampera Ampera Hatchback 1.4 16V (A14XFL(Euro 5)) [63kW] (11-2011/03-2015) |
| fuel: | hybrid petrol |
| power: | 63 kW |
| engine capacity: | 1398 cc |
| ERD: | 2013 / 11 |
| mileage: | 161.756 KM |
| sales price nl: | € 2.250 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | 1G0R86E4XDU10**** |
| motor code: | A14XFL(Euro 5) |
| colour: | wit |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.632 kg |
| damages: | motor managment lamp brandt. de auto heeft gebruikerssporen accu pakke=
t niet in orde.
|
options
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling