| internal vehicle number: | 70 |
| brand: | Opel |
| model: | Astra Sports Tourer 1.2 Turbo (96kW) |
| fuel: | petrol |
| power: | 96 kW |
| engine capacity: | 1199 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 6 |
| ERD: | 2020 / 8 (2020 / 8) |
| mot till: | 03-12-2025 |
| mileage: | 121.206 KM |
| sales price nl: | € 5.450 |
| gross export price: | € 5.450  |
| net export price: | € 5.450 VAT. not applicable  |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | black |
| body: | station wagon |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.355 kg |
| CO2 emissions: | 122 g/km |
| details: | Algemene informatie Merk: Opel Model: Astra Sports Tourer Type: 1.2 Turbo (96kW)
Technische informatie Aantal cilinders: 3 Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten Laadvermogen: 515 kg GVW: 1.870 kg Afmetingen (LxBxH): 4702 x 1809 x 1510 cm
Interieur Aantal zitplaatsen: 5
Staat Verrijdbare schade: Ja
Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Rijbare auto met links achter schade. Kurzkennzeichen op aanvraag. Whattsapp: +31 613915206
Auto Wessel in sinds jaren een familiebedrijf in De Lutte. Wij spreken Nederland, Duits en Engels. We komen graag met u in contact via telefoon +31 541 555555, e-mail: info@auto-wessel.nl of whattsapp: +31 613915206.
|
options
Entertainment
- audio control steering wheel
Comfort (interior)
- adjustable steering wheel
- board computer
- cruise control
- rain sensor
- sports steering wheel
- tyre pressure controls
Comfort (exterior)
- central door lock
- electric adjustable mirror
- electric adjustable windows
- electric adjustable windows front
Exterior
- bumpers in body colour
- mirrors in body colour
- roof rack
- tinted glass
Interior
- leather steering wheel
- middle arm rest back
Aansluiting Aux
Aansluiting USB
Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
Achterklep
Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
Airbag(s)
Apple CarPlay
Audio
Bestuurdersinformatiesysteem
Binnenspiegel automatisch dimmend
Bluetooth streaming
Botswaarschuwingssysteem
Cruise control (adaptief)
Geluidssysteem
Halogeen koplampen
LED dagrijverlichting
Lichtsensor
Multifunctioneel stuur
Navigatie via telefoonkoppeling-app
Niet-rokersauto
Radio
Start/stop systeem
Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
Telefoonkoppeling via app
Touchscreen
Vermoeidheidsherkenning
Winterpakket