| internal vehicle number: | V1202615627 |
| brand: | Opel |
| model: | Combo Combo Van 1.6 CDTI 16V (A16FDH(Euro 5)) [77kW] (02-2012/12-2018) |
| fuel: | diesel |
| power: | 77 kW |
| engine capacity: | 1598 cc |
| ERD: | 2018 / 4 |
| mileage: | 214.183 KM |
| sales price nl: | € 2.250 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | W0L6WZR1BJ963**** |
| motor code: | A16FDH(Euro 5) |
| colour: | niet van toepassing |
| weight: | 1.405 kg |
| damages: | de auto heeft gebruikerssporen start niet
|
options
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling