
| internal vehicle number: | 6627 |
| brand: | Opel |
| model: | Corsa 1.2 16V Enjoy Airco 5-Deurs LMV |
| fuel: | petrol |
| power: | 59 kW |
| engine capacity: | 1229 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 5 |
| ERD: | 2007 / 1 (2007 / 1) |
| mot till: | 21-07-2026 |
| mileage: | 233.011 KM |
| sales price nl: | € 1.175 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | grey |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.060 kg |
| CO2 emissions: | 139 g/km |
| details: | Algemene informatie Merk: Opel Model: Corsa Type: 1.2 16V Enjoy Airco 5-Deurs LMV Modelreeks: okt. 2006 - jan. 2009 Modelcode: D Technische informatie Koppel: 110 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 45 liter Acceleratie (0-100): 13,9 s Topsnelheid: 168 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 404 x 174 x 149 cm Wielbasis: 251 cm Gewichten Laadvermogen: 545 kg GVW: 1.605 kg Max. trekgewicht: 850 kg (ongeremd 500 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Milieu Energielabel: B Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2) Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0) Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3) Historie Aantal eigenaren: 8 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Motorkap is wat dof van kleur Goed rijdende auto Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Despite the fact that we do our utmost to inform you correctly it may happen that the options can be different from what is presented on the web. All rights are reserved. Therefor we are pleased to invite you to check your purchase on forehand. Eventual errors in writing and/or text are reserved. Reservations made without prepayment are not possible.
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
