
| brand: | Opel |
| model: | Corsa 96 kW (131 PK) 1199 cc. ULTIMATE |
| fuel: | petrol |
| power: | 96 kW |
| engine capacity: | 1199 cc |
| transmission: | automatic transmission |
| number of gears: | 6 |
| origin: | Netherlands |
| ERD: | 2020 / 11 |
| mot till: | 27-11-2024 |
| mileage: | 25.000 KM |
| sales price nl: | € 6.500 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | grey |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 4 |
| number of airbags: | 6 |
| weight: | 1.133 kg |
| damages: | broken head light broken radiator bumper damaged hood front damage motor malfunction broken driver airbag steeringwheel airbag broken frame is okay |
| details: | awaiting for verification |
Opel Corsa F Elegance Ful Led Navi Pro Leder Digital cocpit kamera
