| internal vehicle number: | V1202613259 |
| brand: | Opel |
| model: | Monterey Monterey (A) Terreinwagen 3.2 V6 24V (6VD1) [130kW] (08-1991/03-1994)= |
| fuel: | petrol |
| power: | 130 kW |
| engine capacity: | 3165 cc |
| ERD: | 1993 / 12 |
| mileage: | 281.999 KM |
| sales price nl: | € 2.495 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | JACUBS25DP710**** |
| motor code: | 6VD1 |
| colour: | blauw |
| number of doors: | 3 |
| weight: | 1.900 kg |
| damages: | de auto heeft gebruikerssporen slechte lak roest=20
|
options
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling