| internal vehicle number: | V1202615473 |
| brand: | Opel |
| model: | Zafira Zafira (F75) MPV 1.6 16V (Z16XE(Euro 4)) [74kW] (04-1999/06-2005) |
| fuel: | petrol |
| power: | 74 kW |
| engine capacity: | 1598 cc |
| ERD: | 2003 / 3 |
| mileage: | 373.143 KM |
| sales price nl: | € 895 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | W0L0TGF753216**** |
| motor code: | Z16XE(Euro 4) |
| colour: | grijs |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.293 kg |
| damages: | de auto heeft gebruikerssporen motor managment lamp brandt. roest=20
|
options
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling