| internal vehicle number: | 32024 |
| brand: | Peugeot |
| model: | 107 1.0-12V XS Airco |
| fuel: | petrol |
| power: | 50 kW |
| engine capacity: | 998 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 5 |
| origin: | Netherlands |
| ERD: | 2008 / 2 |
| mileage: | 140.088 KM |
| sales price nl: | € 900 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | black |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 780 kg |
| damages: | all airbags intac car is mobile to maneuvre engine runs frame is okay straight lined on the wheels schade: voorzijde vervangen: Motorkap front koplampen voorbumper compleet met balk voorruit barst airco leidingen motor steun motor zijde afgebroken radiatoren pakket
|
| details: | Registration papers available
|
options
Sales
- all keys available
- mileage check
achterbank in delen neerklapbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
buitenspiegels in carrosseriekleur
bumpers in carrosseriekleur
centrale vergrendeling met afstandsbediening
elektrische ramen voor
elektronische remkrachtverdeling
hoofdsteunen achter
passagiersairbag
stuur verstelbaar
stuurbekrachtiging
zij airbag(s) voor