
| internal vehicle number: | 29748 |
| brand: | Peugeot |
| model: | 206 CC 2.0-16V Cabrio |
| fuel: | petrol |
| power: | 100 kW |
| engine capacity: | 1997 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 5 |
| origin: | Netherlands |
| ERD: | 2003 / 10 |
| mot till: | 17-07-2025 |
| mileage: | 244.791 KM |
| sales price nl: | € 550 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | **** |
| body: | cabriolet |
| number of doors: | 2 |
| number of airbags: | 4 |
| weight: | 1.127 kg |
| damages: | all airbags intac car is mobile to maneuvre coolers okay engine runs straight lined on the wheels Interieur: stoel links voor scheur schade: achterzijde vervangen: bumperbalk en hoes achterklep grill repareren: dak spuiten achterpaneel / vloer richten scherm links achter uitdeuken scherm rechts achter uitdeuken deur rechts voor deukjes scherm rechts voor uitdeuken uitlaat lekt elekt dak gaat niet open door de schade |
| details: | Registration papers available |
Noordeinde 59a
2761BR Zevenhuizen/Moerkapelle (ZH)
Nederland
