
| internal vehicle number: | 6614 |
| brand: | Peugeot |
| model: | Partner 1.6 16V Zenith 2 Airco 5-Peroons 2xSchuifdeur Cruise Trekhaak |
| fuel: | petrol |
| power: | 80 kW |
| engine capacity: | 1587 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 5 |
| ERD: | 2005 / 7 (2005 / 7) |
| mot till: | 11-07-2026 |
| mileage: | 343.218 KM |
| sales price nl: | € 1.275 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | grey |
| body: | mpv |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.226 kg |
| CO2 emissions: | 1 g/km |
| details: | Algemene informatie Merk: Peugeot Model: Partner Type: 1.6 16V Zenith 2 Airco 5-Peroons 2xSchuifdeur Cruise Trekhaak Modelreeks: sep. 2004 - sep. 2005 Technische informatie Koppel: 147 Nm Aantal cilinders: 4 Aandrijving: Voorwielaandrijving Tankinhoud: 55 liter Acceleratie (0-100): 11,2 s Topsnelheid: 172 km/u Maten Afmetingen (LxBxH): 414 x 172 x 186 cm Wielbasis: 269 cm Gewichten Laadvermogen: 614 kg GVW: 1.840 kg Max. trekgewicht: 1.100 kg (ongeremd 500 kg) Interieur Aantal zitplaatsen: 5 Verbruik Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3) Brandstofverbruik in de stad: 9,7 l/100km (1 op 10,3) Brandstofverbruik op de snelweg: 6,2 l/100km (1 op 16,1) Historie Aantal eigenaren: 4 Financiële informatie Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal Productveiligheid Fabrikant: Boekema Trading Weibuorren 1a 9247AX URETERP, NL 0858081488 http://www.boekematrading.nl info@boekematrading.nl Deuk in achterklep Beschadiging linker zijde Alle airbags oke Compleet kenteken Kijk voor meer foto's en informatie op: www.boekematrading.nl Disclaimer: (prijs)wijzigingen, fouten en eerdere verkopen zijn voorbehouden. |
Despite the fact that we do our utmost to inform you correctly it may happen that the options can be different from what is presented on the web. All rights are reserved. Therefor we are pleased to invite you to check your purchase on forehand. Eventual errors in writing and/or text are reserved. Reservations made without prepayment are not possible.
Weibuorren 1A
9247AX Ureterp
Nederland
1.6 16V Zenith 2 Airco 5-Peroons 2xSchuifdeur Cruise Trekhaak
