
| brand: | Polestar |
| model: | 2 Standard Range 69kWh Single Motor 170kW |
| fuel: | electric |
| power: | 170 kW |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2023 / 2 |
| mot till: | 14-02-2027 |
| mileage: | 47.617 KM |
| sales price nl: | € 11.400 including vat |
| gross export price: | € 11.400 |
| net export price: | € 9.450 |
| V.A.T. / margin: | V.A.T. |
| colour: | grey |
| varnish: | metallic |
| body: | sedan |
| number of doors: | 5 |
| weight: | 1.913 kg |
| damages: | broken head light bumper damaged hood front damage windshield door sill damaged front door damaged left front fender damaged left side damaged rear door damaged rear fender wheel suspension left broken fender front damaged right side damaged broken roof airbag Gordelspanners |
| details: | Wok Melding Geen Inruil! |
