| internal vehicle number: | V1202615859 |
| brand: | Porsche |
| model: | Cayenne Cayenne (9PA) SUV 3.6 24V (M55.01) [213kW] (02-2007/09-2010) |
| fuel: | petrol |
| power: | 213 kW |
| engine capacity: | 3598 cc |
| ERD: | 2008 / 4 |
| mileage: | 304.866 KM |
| sales price nl: | € 2.995 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | WP1ZZZ9PZ8LA2**** |
| motor code: | M55.01 |
| colour: | zwart |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 2.145 kg |
| damages: | aandrijfas defect auto start loopt goed. front schade glasbreuk motor =
loopt onregelmatig. schades rondom=20
|
options
abs remsysteem
airco
elek ramen v/a