
| brand: | Porsche |
| model: | Macan GTS 2.9 V6 280kW Automaat AWD Pano Origineel NL |
| fuel: | petrol |
| power: | 280 kW |
| engine capacity: | 2894 cc |
| transmission: | automatic transmission |
| ERD: | 2021 / 8 |
| mot till: | 31-08-2027 |
| mileage: | 55.114 KM |
| sales price nl: | € 53.500 |
| gross export price: | € 37.500 |
| net export price: | € 37.500 VAT. not applicable |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | grey |
| varnish: | metallic |
| body: | suv |
| number of doors: | 4 |
| weight: | 1.885 kg |
| damages: | front window back window theft damage car is mobile to maneuvre Motorkap Voorbumper Koplampen Velgenset Nieuwprijs €144000 |
| details: | Registration papers available Geen Inruil! |
Turbo 100 kWh Pano ACC InnoDrive PDLS+ PASM Sport Chrono 360° Burmester
