| internal vehicle number: | V1202608001 |
| brand: | Renault |
| model: | Avantime Avantime (DE0) MPV 3.0 V6 24V (L7X-721) [152kW] (09-2001/05-2003) |
| fuel: | petrol |
| power: | 152 kW |
| engine capacity: | 2946 cc |
| ERD: | 2002 / 1 |
| mileage: | 326.829 KM |
| sales price nl: | € 1.950 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| vehicle identification number: | VF8DE0T062595**** |
| motor code: | L7X-721 |
| colour: | grijs |
| number of doors: | 2 |
| weight: | 1.716 kg |
| damages: | auto heeft rondom gebruikersschade koppeling versleten=20
|
options
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
climatronic
cruise =
control
elek ramen v