| internal vehicle number: | 31934 |
| brand: | Seat |
| model: | Ibiza 1.4-16V Airco Reference |
| fuel: | petrol |
| power: | 55 kW |
| engine capacity: | 1390 cc |
| transmission: | manual transmission |
| number of gears: | 5 |
| origin: | Netherlands |
| ERD: | 2005 / 8 |
| mot till: | 18-09-2026 |
| mileage: | 244.616 KM |
| sales price nl: | € 450 |
| V.A.T. / margin: | margin |
| colour: | blue |
| body: | hatchbak |
| number of doors: | 3 |
| weight: | 1.003 kg |
| damages: | all airbags intac coolers okay driveable damage engine runs frame is okay straight lined on the wheels rondom gebruikerssporen
|
| details: | Registration papers available
|
options
Sales
- all keys available
- mileage check
achterbank neerklapbaar
alarm klasse 1(startblokkering)
bestuurdersairbag
bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
passagiersairbag
stuurbekrachtiging